KONST / Litografier / Färglitografi 12111007
nr 1211 1007
Rolf Lidberg
(1930-2005), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 19/300. Motivet: 32x41 cm
Rolf Lidberg, svensk målare född 1930, död 2005.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 20:31:00
200 kr
350 kr
22 okt